لایک کتاب

لایک کتاب1

لایک کتاب3
1397/9/10 شنبه اشرف واحدیان خبر داد: اجرای برنامه خلاقانه «لایک کتاب» در کتابخانه علامه جعفری کهکدان مسئول کتابخانه عمومی علامه جعفری کهکدان شهرستان ملایر از اجرای برنامه خلاقانه «لایک کتاب» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، اشرف واحدیان؛ مسئول کتابخانه عمومی علامه جعفری کهکدان شهرستان ملایر، از برگزاری برنامه خلاقانه «لایک کتاب» در این کتابخانه خبر داد.

واحدیان افزود: با توجه به فراگیرشدن مباحث فضای‌مجازی، در راستای نزدیکی ذهنی دانش‌آموزان با کتاب در فضای مجازی، اقدام به برگزاری این برنامه در کتابخانه شد.

مسئول کتابخانه عمومی علامه جعفری، بیان‌داشت: چهار عنوان کتاب با عناوینی چون«چیست ها،کیست ها،چراها و چگونه ها» از چند روز قبل در اختیار دانش آموزان قرار گرفت و پس از مطالعه آنها برای کسب اطلاع از میزان علایق دانش آموزان برنامه اجرا شد.

وی گفت: نام هر کتاب در تابلو کلاس یادداشت، و  سپس دانش آموزان کتاب مورد علاقه خود را لایک کردند، که این فضا بسیار شاد و مهیج بود و درنهایت کتاب چراها از لایک و امتیاز بیشتری برخوردار شد که نشان از توجه نوجوانان به چرایی و علت پیشامدهای روزمره است.

واحدیان در ادامه از برگزاری نشست کتاب‌خوان و بازدیدهای مختلف در طی این هفته،مسابقه کاردستی و برگزاری نمایشگاه تازه‌های کتاب خبر داد و اظهارکرد: در هفته کتاب تلاش بر این بود که فضایی شاد و خاطره انگیز در ذهن مخاطبان ایجاد شود  که در نهایت شاهد حضور چشمگیر اعضا در کتابخانه بودیم.
تعداد بازديد اين صفحه: 190