96

95
1397/9/10 شنبه درشهرستان نهاوند صورت گرفت؛ برگزاری بیش از 10 عنوان برنامه متنوع فرهنگی در کتابخانه شهید قدوسی نهاوند کتابدار‌ کتابخانه شهیدقدوسی نهاوند،از برگزاری بیش از 10 عنوان برنامه‌های متنوع فرهنگی در هفته کتاب خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی ادراه‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، زهرا‌ ساکی؛ کتابدار کتابخانه عمومی شهیدقدوسی شهرستان نهاوند، به اجرای برنامه‌های متنوع  هفته کتاب و کتابخوانی با همکاری مدارس اشاره کرد و گفت: برنامه‌های فرهنگی فرصت مناسب و مفیدی برای پرورش خلاقیت تفکر درکودکان و نوجوانان بوده و از سوی دیگر به رشد فکری آنها کمک می‌کند.

کتابدار کتابخانه شهیدقدوسی، عنوان‌کرد :با حضور در مدرسه ابتدایی سمیه برنامه‌هایی از جمله قصه گویی ومسابقه نقاشی برگزار شد و با تهیه کیکی به شکل کتاب برنامه‌ای با عنوان «جشن کتاب» برگزار شد.

وی به بازدید مدرسه راهنمایی زینبیه از کتابخانه شهیدقدوسی، اشاره کرد و گفت:  در این برنامه به صورت نمادین مسئولیت کتابخانه به یکی از اعضا کتابخانه واگذار شد.

ساکی بیان کرد: برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای ،نقد کتاب، برپایی نمایشگاهی از تازه‌های کتاب و آذین بندی کتابخانه و مسابقه انشاءنویسی از دیگر برنامه‌ها بود.

تعداد بازديد اين صفحه: 184