المهدی1

المهدی
1397/9/10 شنبه افسانه میرزایی خبر داد: اجرای مسابقه برج هیجان در کتابخانه عمومی المهدی(عج) مسئول کتابخانه عمومی المهدی (عج ) از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار مانند اجرای مسابقه برج هیجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، افسانه میرزایی‌سرشت؛ مسئول کتابخانه عمومی المهدی(عج) همدان، از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی المهدی (عج) به مناسبت گرامیداشت بیست و ششمین دوره کتاب، کتابخوانی و کتابدار خبر داد.

وی اظهار داشت: این برنامه‌ها شامل حضور در مدرسه متوسطه دخترانه روستای سولان، و آشنایی دانش آموزان با کتابخانه‌های عمومی و فعالیت‌های آن و همچنین معرفی کتاب، «همنام گل های بهاری» با موضوع پیامبر اکرم (ص) به مناسبت نزدیک بودن با میلاد پیامبر (ص) بود.

میرزایی عنوان کرد: تبلیغ نمایشگاه کتاب برگزار شده در کتابخانه مرکزی همدان، برگزاری نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای در دبستان دخترانه تربیت، برگزاری کلاس قصه‌گویی در ایام هفته کتاب همه روزه، برگزاری مسابقه‌نقاشی ، برگزاری مسابقه‌خلاصه نویسی، و آذین بندی کتابخانه متناسب با ایام ماه ربیع الاول از دیگر اقدامات است.

وی به برپایی نمایشگاه کتاب از منابع نورسیده، تبلیغ برای عضویت رایگان در کتابخانه‌ها و... اشاره داشت و گفت: بازدید دانش آموزان دبستان تربیت از کتابخانه و همزمان با آن برگزاری مسابقه تندخوانی و روان‌خوانی و همچنین اجرای مسابقه برج هیجان یا همان ساخت جمله درباره کتاب و مطالعه از برنامه‌های هفته کتاب است.

 میرزایی بیان‌کرد: همچنین جمع‌خوانی کتاب «محمد (ص) مثل گل بود» از سری کتب منتخب ماه و همچنین قصه‌گویی در پیش دبستانی تربیت و برپایی جشن و تقدیر از برندگان در مسابقات مختلف از دیگر برنامه‌ها است.

تعداد بازديد اين صفحه: 162