205

206
1397/9/10 شنبه در کتابخانه پروفسور راستان حسین آباد ناظم انجام شد؛ برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در هفته کتاب برنامه‌های متنوع فرهنگی در هفته کتاب در کتابخانه عمومی پروفسور راستان حسین آباد ناظم شهرستان ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، زهرا میرزایی؛ مسئول کتابخانه عمومی پورفسور راستان حسین آباد ناظم شهرستان ملایر، از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در هفته کتاب در این کتابخانه خبر داد.

میرزایی افزود: به منظور گرامیداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در این هفته برنامه‌ها متنوعی در این کتابخانه برگزار شد که از آن از جمله می‌توان به شاهنامه‌خوانی،قصه‌گویی،بازدیدمدارس،نشست هم‌اندیشی با والدین در مورد فواید مطالعه، جمع‌خوانی، مسابقه نقاشی، برگزاری نمایشگاه تازه‌های کتاب و مسابقه جمله نویسی در مورد کتاب اشاره کرد.

میرزایی که  بعنوان مسئول برتر استانی در هفته کتاب امسال مورد تقدیر اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان قرار گرفته است ضمن تبریک این هفته به همکاران خود به اهمیت نقش کتابداران در تشویق و ترغیب اعضا به مطالعه و در نهایت افزایش میزان سرانه مطالعه در کشور اشاره کرد و کار کتابداری را همانند معلمی انسان ساز و تاثیر گذار معرفی کرد.

تعداد بازديد اين صفحه: 192