202

203
1397/9/10 شنبه در کتابخانه آیت الله مصطفوی جوزان برگزار شد؛ اجرای پانتومیم کتاب در بین دانش آموزان به منظور جذب و مشارکت بیشتر مخاطبان به کتابخانه، پانتومیم کتاب در بین دانش‌آموزان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ آزاده کولیوند؛ مسئول کتابخانه آیت الله مصطفوی جوزان، از برگزاری برنامه مهیج پانتومیم کتاب، در این کتابخانه خبر داد.

کولیوند بیان‌داشت: در راستای اجرای برنامه‌های خلاقانه ،جذب و مشارکت بیشتر مخاطبان به کتابخانه اقدام به برگزاری برنامه پانتومیم کتاب شد که با استقبال بسیار خوب دانش آموزان و اعضای کتابخانه رو به رو شد.

وی ادامه داد: در این برنامه یکی از دانش آموزان عنوان کتاب را به صورت پانتومیم اجرا می‌کرد و سایرین با حدس زدن کلمه به کلمه عنوان کتاب، نام کتاب را بیان می‌کردند.

کولیوند همچنین از برگزاری مسابقه ضرب المثل از کتاب «مثل‌هاوقصه هایشان»خبر داد و گفت: این برنامه فرد شرکت کننده در حالیکه امکان شنیدن صدا  نداشت، با برقراری ارتباط چشمی با سایرین و لب‌خوانی و از روی حرکت نمایشی به ضرب المثل مورد نظر اشاره می‌کرد.

مسئول کتابخانه آیت الله مصطفوی جوزان، به بازدیدهای مختلف، برگزاری نمایشگاه کتاب، مسابقه نقاشی، آذین‌بندی کتابخانه و برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان مدرسه ای و کتابخانه ای در این کتابخانه اشاره کرد و اظهار کرد: در این هفته سعی بر آن شد که کتابخانه و کتاب مورد توجه بیشتر اهالی قرار گرفته و ایجاد احساس نیاز به کتاب در سرلوحه برنامه‌های عموم قرار گیرد.

تعداد بازديد اين صفحه: 175