92
1397/9/7 چهارشنبه همزمان با بیست و ششمین دوره کتاب،کتابخوانی و کتابدار در نهاوند انجام شد؛ بازدید مدارس از کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند

به مناسبت بیست و ششمین دوره کتاب،کتابخوانی و کتابدار در نهاوند دانش آموزان این شهرستان  از کتابخانه و نمایشگاه‌های برپا شده در کتابخانه‌ها بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان ،میلاد امینیان؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند، از بازدید دانش آموزان مدارس این شهرستان از کتابخانه‌های عمومی  همزمان با بیست وششمین دوره گرامیداشت کتاب،کتابخوانی و کتابدار در این شهرستان خبر داد.

میلاد امینیان اظهارداشت: دانش آموزان مدارس دخترانه و پسرانه در تمام مقاطع تحصیلی شهرستان نهاوند در ایام بیست وششمین دوره گرامیداشت کتاب،کتابخوانی و کتابدار با حضور در کتابخانه‌های عمومی با بخش‌‌های مختلف کتابخانه ،شرایط عضویت، نحوه جستجو  از طریق سامان، و پیدا کردن کتاب از قفسه و ... با راهنمایی و همراهی کتابداران آشنا شدند.

وی افزود: همچنین کتابداران به معرفی پایگاه‌های مختلف کتابخانه از جمله پایگاه اصلی، مرجع، کمک درسی، نوجوان، ، نشریات و خدمات اینترنت به اعضا پرداختند.

وی تصریح کرد: دانش آموزان ضمن آشنایی با کتابخانه و بخش‌های مختلف از نمایشگاه‌های برگزار شده در کتابخانه‌ها با طرح‌های ویژه‌ای همچون مرا بخوان  و درخت سپیدار و ... بازدید کردند.

در پایان نیز تعدادی از دانش‌آموزان بازدید کننده به عضویت کتابخانه‌ها در آمدند.

تعداد بازديد اين صفحه: 224