دره مراد بیگ 2

دره مراد بیگ 3
1397/9/6 سه‌شنبه در کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ انجام شد؛ برگزاری برنامه‌های هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی و کتابخانه‌ای در کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، الهام نظری منظور؛ مسئول کتابخانه شهدای دره مرادبیگ همدان ، با تاکید بر اینکه کتاب سند اندیشه افراد است ،گفت: ضروری است فاصله کتاب و مردم با استفاده از شیوه‌های نوین کاهش یابد.

 وی از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و کتابخانه‌ای  به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار در کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ خبرداد و تصریح کرد: کار کتابداران ترویج امرخواندن و تشویق مردم به دانایی است و این امر مایه خرسندی است.

نظری منظور اظهار کرد: در هفته کتاب برنامه‌های مختلفی مانند برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان ( حال خوش خواندن)، برپایی نمایشگاه خوشنویسی با عنوان (بالهای کاغذی )، برگزاری مسابقه سلفی با کتابی که دوستش دارم، مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی و جلسه قصه گویی ،جلسه معرفی و جمع‌خوانی کتاب (پاستر خرگوشه عاشق خواندن است) و نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای و کتابخانه‌ای اجرا شد.

نظری منظور در ادمه به بازدید مدارس و اجرای ویژه برنامه ( یک کتاب و یک فیلم ) اشاره کرد و گفت: این برنامه با هدف آشنایی اعضاء با کتاب‌های کتابخانه بود که در ادامه نیز خدمات کتابخانه و اجزای مختلف یک کتاب و تاریخچه  کتاب و کتابخانه‌ها به دانش آموزان معرفی شد.

تعداد بازديد اين صفحه: 234