حجازی2
1397/9/6 سه‌شنبه در هفته کتاب انجام شد: برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی شهیدان حجازی همزمان با بیست و ششمین دوره کتاب و کتابخوانی، برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه شهیدان حجازی شهرستان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سوسن اسماعیلی همراه؛ مسئول کتابخانه شهیدان حجازی همدان، از برگزاری بیش از 25 عنوان برنامه فرهنگی و آموزشی در طول هفته کتاب و کتابخوانی در  این کتابخانه خبر داد .

اسماعیلی اظهار کرد : برنامه‌های فرهنگی ،آموزشی با هدف توانمندسازی مراجعه‌کنندگان و بالا بردن سطح سواد اطلاعاتی  و معرفی کتابخانه و خدمات آن به مراجعه کنندگان برگزار می شود.

وی افزود : هر قدر که تعامل با مراجعه‌کنندگان بیشتر باشد،قطعا شاهد کتابخانه ای رو به رشد، پویا و فعال تری خواهیم بود ، و هفته ی کتاب نیز می تواند نقطه ی شروع خوبی برای این رشد باشد .

اسماعیلی در ادامه بیان‌کرد: برنامه‌های مختلفی از جمله برپایی جشن و  آذین بندی کتابخانه ، نمایشگاه کتاب و کاریکاتور کتاب و کتابخانه ، دعوت از مدارس با مقاطع مختلف برای بازدید دانش آموزان از کتابخانه‌، ثبت نام رایگان بیش از 200 عضو ، مسابقات خاطره نویسی از اولین روز کتابخانه ورود به کتابخانه، مسابقه کاردستی ،کلاس قصه‌گویی، عروسک‌گردانی، نقاشی، رنگ‌آمیزی، جمع‌خوانی، نقد کتاب و نشست کتاب‌خوان، از فعالیت‌هایی بود که در هفته کتاب در این کتابخانه برگزار شد.

تعداد بازديد اين صفحه: 165