1

2

3

18

8
1397/9/1 پنجشنبه در میان شادی‌های کودکانه برگزار شد؛ برنامه «یک روز با کتاب همراه با جشن های متنوع» در کتابخانه مرکزی همدان همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، « برنامه یک روز با کتاب همراه با جشن‌های متنوع» با حضور بیش از 600 کودک در کتابخانه مرکزی همدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، برنامه «یک روز با کتاب همراه با جشن‌های متنوع» در کتابخانه مرکزی همدان، با حضور طاهره دوروزی؛ مدیرکل امور بانوان استانداری همدان، مجیدفروتن،معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، محمدرضا جوادی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، دکتر عاطفه‌زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، معاونین کتابخانه‌های عمومی استان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همدان، رئیس کتابخانه مرکزی همدان،  غلامرضابکتاش، نویسنده حوزه کودک ونوجوان، و با حضور بیش از 600 کودک و همدانی  و ... برگزار شد.
این برنامه‌ که با برنامه‌های شاد و اجرای مجری کودک ونوجوان « عموحمید» همراه بود با استقبال گسترده کودکان و با هدف ایجاد انگیزه در کودکان برای ترغیب آنان به سمت کتابخوانی برگزار شد.
غلامرضا بکتاش، نویسنده بومی همدانی در این برنامه شعرهایی را به زبان کودکانه برای بچه‌ها خواند و آنها را به خواندن کتاب تشویق کرد.
تعداد بازديد اين صفحه: 251