2
1397/9/1 پنجشنبه نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی: کتابخوانی کلید پیشرفت و توسعه واقعی کشور است نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، کتابخوانی کلید پیشرفت و توسعه واقعی کشور است، اظهار کرد: هیچ چیز در هیچ زمانی جای کتاب را نمی گیرد و کتاب دوستی صمیمی و همراه صدیق است.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، حمید‌رضا حاجی بابایی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، درآیین نکو‌داشت بیست و ششمین دوره کتاب و کتابخوانی و تجلیل از کتابدران برتر استان همدان، با اشاره به کسب رتبه نخست کتابخانه‌های عمومی در شاخص‌های کتابخانه‌ای اظهار داشت: بنده معتقدم که مدیری توانمد است که بتواند کاری بزرگتر از استان انجام دهد و در صحنه ملی نقش آفرینی کند.
حاجی بابایی با بیان اینکه کارکردن با کارمندی کردن متفاوت است، و وزیر بودن با وزیری کردن متفاوت است،گفت: یک نماینده مجلس به تنهایی می تواند یک هیئت دولت رامتحول کند ،  وکسی ‌که مسئولیتی را قبول می کند باید به فکر حل مشکلات مردم باشد.
وی با بیان اینکه امسال شاهد جهش‌های زیادی در استان همدان بودیم، عنوان کرد: از حضور سردار سلیمانی در همدان گرفته تا رویداد ۲۰۱۸ و جشنواره کودک که در حال اجرا است هر یک باعث درخشش همدان شده است.
نماینده مردم همدان در خانه ملت، با بیان اینکه، انتخاب عنوان پایتخت تاریخ و تمدن  برای همدان، کار پژوهشی بنده است، اظهار کرد: امروز به جایی رسیدیم، که معاون رئیس جمهور در اجلاس۲۰۱۸، اعلام می کند که از پایتخت تاریخ و تمدن سخن می گویم.
وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه، کتابخوانی کلید پیشرفت و توسعه واقعی کشور است، اظهار کرد:  هیچ چیز در هیچ زمانی جای کتاب را نمی گیرد و کتاب دوستی صمیمی و همراه صدیق است و کتاب شما رابا هر شخصیتی که بخواهید در یک محفل خصوصی و آرام روبرو می کند.
نماینده مردم همدان در خانه ملت تصریح کرد:کتاب، هر آنچه را که دارد بدون خودخواهی و کوتاهی در اختیار انسان می گذارد و به جز قرآن که کتاب الهی است ،خواننده و کتابخوان می تواند برتر از نویسنده باشد.
 حاجی بابایی اظهار داشت:  استان همدن، استان فرهنگی بوده و به هر میزان که کتابخوانی در آن رشد کند استان ما در مسیر توسعه قرار می گیرد.
تعداد بازديد اين صفحه: 142