5
1397/8/28 دوشنبه در هفته کتاب برگزار شد؛ انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان، از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان در هفته کتاب خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مهدی کریمی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان، از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان در هفته کتاب و با حضور فرماندار شهرستان و مسئولان و کتابداران در کتابخانه عمومی رض الدین آرتیمانی، خبر داد.
 در این جلسه، حبیب‌مومیوند؛ فرماندار تویسرکان، گفت: تکریم کتابدار، کتاب و کتابخوانی تنها مختص یک هفته نیست و  جایگاه آن در جامعه بالاست، تا جایی که امروز با گسترش ابزارهای الکترونیکی همچنان لذت لمس کتاب و مطالعه در ذائقه‌ها طعمی دوست داشتنی است.
وی اظهارداشت: اقدامات بنیادی و خوبی در کتابخانه‌ها در سال‌های اخیر انجام شده است که نشان می دهد کتابخانه نهادی پویا و سرزنده است.
فرماندار تویسرکان به بازدید از کتابخانه‌ها اشاره و بیان‌کرد: در بازدید از کتابخانه‌ها، شاهد سرزنده بودن و شادابی در محیط هستیم و به ویژه کتابخانه تخصصی کودک عترت که میزبان کودکان است توانسته محیطی آرام  را برای آنها  فراهم کند.
مومیوند با اشاره به اینکه از سه کتابخانه تخصصی کودک کشور یک کتابخانه در تویسرکان است، تصریح کرد: امیدواریم در روستاهای کوچک نیز حداقل ایستگاه مطالعه  راه اندازی شود تا مردم خوب این روستاها هم از نعمت کتابخوانی دور نباشند.
فرماندار تویسرکان بیان داشت: کتابخانه رضی‌الدین آرتیمانی شهرستان، کتابخانه نمونه کشوری شده، که افتخار بزرگی برای شهرستان است.
در پایان جلسه از کتابداران نمونه کتابخانه رضی‌الدین آرتیمانی و پیشکسوت نمونه کشوری توسط فرماندار تقدیر بعمل آمد.
 
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 155