1

2

5
1397/8/28 دوشنبه در شهرستان ملایر صورت گرفت: رونمایی از کتاب «عروسی درخت» نوشته حمید هنرجو همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، کتاب «عروسی درخت» نوشته حمید هنرجو رونمایی شد.
  به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سید مهدی آخشیک؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از رونمایی تازه‌ترین اثر حمید هنرجو نویسنده و پژوهشگر برجسته ملایری خبرداد و اظهار کرد: این برنامه، توسط کتابخانه عمومی علامه امینی با همکاری کانون بازنشستگان کشوری و با حضور بخشداران، رئیس شورای اسلامی شهر، روسای ادارات، انجمن‌های ادبی و اهالی فرهنگ برگزارشد.
زئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر افزود: در این جلسه غلامرضا بکتاش، شاعر برجسته ملایری در سخنانی از حمید هنرجو به عنوان اعتباری در ادبیات کشور نام  برد.
حمید‌هنرجو؛ نویسنده و پژوهشگر فرهنگی نیز در آئین رونمایی از کتاب، با بیان اینکه هفته کتاب به عنوان بهار فرهنگ مکتوب است، اظهار کرد: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به عنوان متولی اندیشه و مطالعه، هر سال می تواند جریان سازی های تازه ای در بزرگداشت کتاب و اهالی قلم داشته باشد.
هنرجو بیان داشت: هر چقدر حاکمیت‌ها در جوامع بر فرهنگ و توسعه فکری همت گمارند، به موازات این تلاش‌ها ،نرخ آسیب‌های اجتماعی پایین خواهد آمد.
وی از فرهنگ با عنوان ساحتی عظیم و خلاقیت باور یاد کرد و اظهار داشت: جامعه باید به اهل قلم و کوششگران صحنه فرهنگ اعتماد کند زیرا هیچگاه این اهالی خلاف مصالح کشور و اعتقادات و منافع مردم حرکت نکرده و نخواهند کرد.
گفتنی است، این برنامه با اجرای مدیر مسئول هفته نامه فرهنگ ملایر و استقبال کم نظیر عموم مردم ملایر و اصحاب قلم مواجه شد.
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 265