5
1397/8/28 دوشنبه به مناسبت هفته کتاب انجام شد: دیدار کتابداران کتابخانه‌های عمومی کبودرآهنگ با امام جمعه همزمان با بیست و ششمین دوره بزرگداشت کتاب، کتابداران کتابخانه‌های عمومی کبودراهنگ،با امام جمعه کبورآهنگ دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان ، همزمان با بیست و ششمین دوره بزرگداشت کتاب، کتابداران کتابخانه‌های عمومی کبودراهنگ، باحجت الاسلام والمسلمین حاج نقی باقری امام جمعه کبورآهنگ دیدار کردند.
حجت‌الاسلام باقری؛ امام جمعه کبودراهنگ در این جلسه، اظهار داشت: برای ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی باید بصورت برنامه‌ریزی شده اقدام کنیم، و در راستای تامین امکانات و زیر ساخت‌ها گام برداریم.
امام‌جمعه کبودراهنگ، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و هشدارهای معظم‌له درباره شبیخون فرهنگی دشمنان گفت: در سال‌های اخیر شاهد افزایش توطئه‌ها و تهاجم فرهنگی غرب علیه باورها و اعتقادات ملت ایران هستیم که برای مقابله با این تهاجم باید برای افزایش بصیرت و آگاهی جامعه به ویژه نسل جوان برنامه‌ریزی جدی داشته باشیم که در این حوزه تشویق و ترویج فرهنگ کتابخوانی ضروری است.
وی ادامه داد: دشمن بعد از شکست در جنگ سخت و نظامی به نبرد نرم و تهاجم فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و ارزش های دینی روی آورد و با تهاجم فرهنگی مسایل دیگری چون اقتصاد را نیز تحت تاثیر قرار داد اما امیدواریم که در عرصه فرهنگی موفق تر عمل کنیم و از دغدغه های رهبری در این خصوص بکاهیم.
درادامه سیدجوادمعینی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودرآهنگ، به ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه‌های عمومی شهرستان دریکسال گذشته پرداخت و بیان کرد: برگزاری موفق جشنواره کتابخوانی رضوی، و استقبال بی نظیر مردم این شهرستان از آن، بعنوان شاخص ترین برنامه درطول این مدت است.
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 190