1
1397/8/28 دوشنبه در شهرستان فامنین صورت گرفت: دیدار فرماندار فامنین با کتابداران کتابخانه‌های عمومی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین از دیدار فرماندار با کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، روح الله رسولی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین از دیدار فرماندار فامنین با کتابداران کتابخانه‌های عمومی در فرمانداری این شهرستان خبر داد.
در طی مراسمی، سیدمجید شماعی؛ فرماندار شهرستان فامنین با کتابداران کتابخانه‌های عمومی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان دیدار نمود و ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت هفته بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار از اهمیت کتاب در رشد و پرورش اعضای جامعه سخن گفت و بیان داشت: مطالبی که هر انسانی از کتاب دریافت می کند هیج کجا نمی تواند یافت کند.
 فرماندار فامنین، با بیان اینکه مطالعه و کتاب موجب افزایش آگاهی در جامعه می شود، اظهار کرد: از مهمترین مخاطبان کتابخانه‌های عمومی، کودکان و نوجونان هستند که باید برنامه ریزی بیشتری روی این گروه صورت بگیرد تا در آینده شاهد افزایش سرانه مطالعه در جامعه باشیم.
روح الله رسولی؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز در این جلسه، گزارشی از وضعیت کتابخانه عمومی شهرستان ارائه نمود و بیان کرد: هفته کتاب امسال شاهد برگزاری برنامه‌های متنوعی در کتابخانه عمومی شهرستان هستیم که همچنان ادامه خواهد داشت.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 147