1
1397/8/24 پنجشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند اعلام کرد: برگزاری بیش از 100 برنامه فرهنگی در هفته کتاب و کتابخوانی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند از برگزاری بیش از 100 برنامه فرهنگی در هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل‌ کتابخانه‌های عمومی استان همدان، میلاد امینیان؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند در گفتگویی با اعلام اینکه بیش از یکصد برنامه فرهنگی به مناسبت فرا رسیدن بیست و ششمین دوره کتاب،کتابخوانی و کتابدار در این شهرستان برگزار می شود، اظهار کرد: یکی از برنامه‌ها برگزاری نمایشگاه کاریکاتور کتاب، شامل 25تابلو‌ از کاریکاتور‌های برتر جهانی در خصوص کتاب است که با حضور امام جمعه نهاوند و فرماندار شهرستان نهاوند در کتابخانه عمومی آیت االله نهاوندی افتتاح شد.
وی در ادامه به برگزاری « جشن تولد کتاب» اشاره داشت و بیان کرد: کیکی به شکل کتاب در کتابخانه‌ها تهیه شده که با حضور اعضای کودک و نوجوان جشن تولد بیست و ششمین دوره کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.
امینیان به واگذاری مسئولیت کتابداری به اعضای کودک و نوجوان کتابخانه‌ها در حد یک ساعت اشاره‌‌کرد و افزود: نشست ویژه کتاب‌خوان مادران قصه گو و نویسندگان بومی از دیگر برنامه‌ها است.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند به برخی دیگر از برنامه‌های این هفته شامل افتتاح ایستگاه‌مطالعه نشریات در محل دادستانی شهرستان، انعقاد تفاهم نامه همکاری با ادارات شهرستان، انجمن خیرین کتابخانه‌ساز، طرح دیدار با یار مهربان در شهر سراب‌ها در راستای آشنایی حوزه سیما با کتابخانه‌ها، دومینوی کتاب، و ... اشاره کرد.
امینیان اظهارکرد: اجرای طرح گوش ‌شنوا، برگزاری نمایشگاه کتاب، برگزاری جلسات و کارگاه آموزش قصه گویی، برپایی جمع خوانی کتاب، رونمایی از کتاب‌های نویسندگان بومی شهرستان از جمله برنامه‌های شهرستان نهاوند است.
 
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 160