6
1397/8/24 پنجشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین خبر داد: برگزاری بیش از 44عنوان برنامه فرهنگی، ترویجی در هفته کتاب رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین گفت: بیش از 44 عنوان برنامه فرهنگی، ترویجی در هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان برگزار می شود.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی  استان همدان، روح اله رسولی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین در گفتگویی با اشاره به شعار هفته کتاب با عنوان « حال خوش خواندن»، اظهار داشت: بیش از 44 عنوان برنامه فرهنگی، ترویجی در طول هفته کتاب و کتابخوانی در  این شهرستان برگزار می شود.
رسولی در ادامه به برگزاری نشست‌های کتابخانه ای در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی و با موضوعات فرزند‌پروری و فضای مجازی اشاره و بیان کرد: برنامه‌های مختلفی از جمله برپایی نمایشگاه کتاب، بازدید دانش آموزان از کتابخانه‌ها، مسابقات کاردستی و فرهنگی در هفته کتاب برگزار می شود.
وی با بیان اینکه عصرانه با طعم کتاب، یکی از برنامه‌های این شهرستان است، ابراز کرد: خواندن گروهی کتاب،اجرای نمایش کتاب، برگزاری مسابقات روزنامه دیواری، غبار روبی مزار شهدا، دیدار با فرماندار شهرستان و امام جمعه فامنین و نشست کتاب‌خوان ویژه در کتابخانه شهید مطهری از برنامه های هفته کتاب است.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین با اعلام اینکه شهرستان فامنین دارای چهار کتابخانه عمومی است، عنوان کرد: این کتابخانه‌ها شامل سه کتابخانه روستایی و یک کتابخانه شهری است.
رسولی با بیان اینکه در حال حاضر یک هزار و 900 نفر عضو کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین هستند، گفت: 35 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان وجود دارد و 787 متر زیر بنای کتابخانه‌های شهرستان است.
تعداد بازديد اين صفحه: 155