3
1397/8/24 پنجشنبه به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی ‌و کتابدار صورت گرفت: پیام تبریک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به کتابداران همزمان با بیست و ششمین دوره بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان طی پیامی این روز را به کتابداران و اهالی علم و فرهنگ تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و بزرگداشت این روز، طی پیامی این روز را به کتابداران و کارکنان اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی و اهالی علم و فرهنگ تبریک گفت، متن این پیام به شرح زیر است:
کتاب آئینه تمام نمای زندگی است. کتابخانه اصل زندگی است که در آن تجارب و دانش دانشمندان گردهم آمده و آماده انتقال به دیگران است. کتابداران پیشتازان این مجموعه هستند و تمام تلاششان ارتقاء کیفیت زندگی و تسهیل انتقال دانش و تجربیات از کتابخانه به افراد است.
هفته کتاب و روز کتابدار نماد توجه به سه قشر مذکور است، امید که این نماد و در متن قرار گرفتن کتاب، کتابخانه و کتابدار عمومیت یافته و تبدیل به اصل در جامعه شده و جایگاه بی‌بدیل آنها همواره رفیع باشد.
هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار مبارک باد.
تعداد بازديد اين صفحه: 193