6

5
1397/8/22 سه‌شنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر عنوان کرد: اجرای بیش از 100 برنامه در هفته کتاب و کتابخوانی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر گفت: 160 برنامه فرهنگی، ترویجی برای هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان پیش بینی شده است.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سید مهدی آخشیک، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر، در نشست با اصحاب رسانه، گفت: ضرورت اطلاع رسانی در دنیای امروز امری انکار ناپذیر است و از همین رو نشست خبری با اصحاب رسانه در راستای اطلاع رسانی برنامه‌های هفته کتاب برگزار شد.
وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه 20 کتابخانه عمومی در شهرستان ملایر   فعال است، اظهار کرد: 160 برنامه فرهنگی، ترویجی برای هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان پیش بینی شده است.
رئیس اداره کتابخانه‌های ملایر با تاکید بر اینکه هدف از اجرای این برنامه‌ها ارتقا و ترویج فرهنگ مطالعه در شهرستان است، اظهار داشت: از جمله این برنامه‌ها می توان به برگزاری بیش از 30 نشست کتاب‌خوان، 20نمایشگاه کتابخانه ای، دیدار با امام جمعه شهرستان جهت تجدید عهد و بیعت کتابداران، برگزاری نشست کتاب‌خوان مفاخر شهرستان اشاره داشت.
آخشیک به رونمایی از کتاب «عروسی درخت» تازه ترین اثر حمید هنرجو، نویسنده و پژوهشگر ملایری، هم اشاره و بیان کرد: طرح اهدای کتاب نیز یکی دیگر از برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی است.
تعداد بازديد اين صفحه: 206