1
1397/8/22 سه‌شنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودرآهنگ خبر داد: برگزاری ۲۲ نشست کتابخوان مدرسه ای و کتابخانه ای در هفته کتاب رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودرآهنگ با بیان اینکه در طول هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار نشست کتابخوان ویژه شهرستان با موضوع مهدویت برگزار می شود، گفت: ۲۲ نشست کتابخوان مدرسه ای و کتابخانه‌ای در هفته کتاب برگزار می شود.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سید جواد معینی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودرآهنگ از برگزاری۲۲ نشست کتابخوان مدرسه ای و کتابخانه‌ای در هفته کتاب خبر دادو گفت: نشست‌های کتابخوان شامل ۱۱ نشست کتابخانه ای و ۱۱ نشست مدرسه‌ای است.
 
وی همچنین به برگزاری نشست کتابخوان ویژه شهرستان کبودرآهنگ با موضوع مهدویتاشاره و بیان کرد: این نشست در کتابخانه عمومی مرحوم سید موسی حمیدی روستای داغ داغ آباد شهرستان کبودرآهنگ برگزار می شود.
 
معینی به برپایی نمایشگاه کتاب در تمام کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودرآهنگ اشاره کرد و با اعلام اینکه نمایشگاه کتاب با ۴۰ درصد تخفیف از جمله برنامه‌های هفته کتاب است، گفت : نمایشگاه فروش کتاب، در کتابخانه عمومی شهید اشرفی این شهرستان برگزار می شود که کتاب ها با موضوع عمومی عرضه می شود.
 
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودرآهنگ، با بیان اینکه شهرستان کبودرآهنگ دارای ۱۱ باب کتابخانه نهادی و دو باب کتابخانه مشارکتی است، تصریح کرد: مسابقه بزرگ کتابخوانی در بین مدیران، کارکنان و ادارات شهرستان کبودرآهنگ در هفته کتاب برگزار می شود.
معینی با اشاره به اینکه کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودرآهنگ دارای هفت هزار و ۷۵۰ عضو فعال هستند، بیان کرد: در حال حاضر ۱۱۹ هزار و ۱۸۴ جلد کتاب در کتابخانه های عمومی این شهرستان وجود دارد.
 
وی دیدار مسئولان با امام جمعه کبودرآهنگ، غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ... را از جمله برنامه‌های هفته کتاب عنوان کرد و گفت: از مجموع کتابخانه‌ های عمومی شهرستان، ۶ باب کتابخانه شهری و ۷ باب کتابخانه روستایی است.
 
 
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 183