6
1397/8/22 سه‌شنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسدآباد خبر داد: برگزاری بیش از 85 عنوان برنامه در هفته کتاب و کتابخوانی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه برنامه‌های متنوعی برای هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار در نظر گرفته شده است، گفت: بیش از 85 عنوان برنامه در هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مهدی مرادیان تمجید، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسدآباد، در گفتگویی با اشاره به شعار هفته کتاب با عنوان « حال خوش خواندن»، بیان کرد: برنامه‌های متنوعی در شهرستان اسد آباد برای بزرگداشت این هفته در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به برگزاری 85 عنوان برنامه در هفته کتاب، اظهار کرد: رونمایی از کتاب‌های نویسندگان بومی یکی از برنامه های پیش رو در این هفته است.
مرادیان تمجید، در ادامه تصریح کرد: کتاب « حبشی تکه ای گمشده در دل زمان » به قلم یکی از نویسندگان بومی شهرستان اسدآباد در این هفته رونمایی می شود.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسدآباد به برنامه‌های دیگر این هفته از جمله برپایی مسابقات فرهنگی، برگزاری نشست کتاب‌خوان مفاخر شهرستان اشاره داشت و گفت: عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان اسدآباد، 24 آبان ماه، از دیگر برنامه‌های این هفته است.
مرادیان بازدید از کتابخانه‌های عمومی شهرستان را از برنامه های هفته کتاب اعلام کرد و اظهار کرد: قصه گویی، جمع خوانی کتاب، نشست کتاب‌خوان، غبار روبی گلزار شهدا، و .. از برنامه‌های این هفته است.
 
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 197