1
1397/8/19 شنبه به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی انجام می شود؛ برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در همدان مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار خبر داد.
به گزارش ‌روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با اشاره به فرا رسیدن هفته کتاب ،کتابخوانی و کتابدار، اظهار داشت: برنامه‌های مختلفی برای این هفته پیش بینی شده است.
وی با بیان اینکه این برنامه‌ها با هدف ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتابخوانی در استان اجرا می شود، گفت: یکی از برنامه‌های مهم این هفته برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در همدان است.
دکتر زارعی در ادامه با اعلام اینکه این نمایشگاه در روز 22 آبان ماه افتتاح می شود، عنوان کرد: نمایشگاه بزرگ کتاب در سالن کتابخانه مرکزی همدان آغاز به کار می کند.
وی با بیان اینکه نمایشگاه بزرگ کتاب، با موضوعات کتاب‌های کمک درسی، عمومی ، و کودک و نوجوان است، تصریح کرد: کتاب‌ها برای عموم مردم 40 درصد تخفیف دارد.
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با اشاره به اینکه پیش بینی می شود بیش از چهار هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه شود، گفت: این نمایشگاه تا 11 آذر ماه ادامه دارد و از ساعت 8 صبح تا 21 به صورت یکسره پذیرای عموم مردم است.
تعداد بازديد اين صفحه: 221