1
1397/8/13 يكشنبه در شورای اداری شهرستان فامنین اعلام شد؛ آمادگی کتابخانه های عمومی فامنین برای برگزاری هفته کتاب رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فامنین از آمادگی کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی هفته کتاب خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، روح الله رسولی،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فامنین،با اشاره به برگزاری جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان با حضور کارکنان این اداره، و در کتابخانه عمومی شهید مطهری، اظهار داشت:  برنامه‌های متنوع فرهنگی برای بزرگداشت هفته، کتاب، کتابخوانی و کتابدار در نظر گرفته شده است.
وی  در ادامه به اجرای برنامه‌های مختلف همچون نشست کتاب‌خوان، عضویت رایگان شهروندان در روز 24 آبان ماه در کتابخانه‌های شهرستان فامنین، و ... اشاره داشت و گفت: امسال نیز به مانند سال‌های گذشته شاهد اجرای برنامه‌های متنوعی در تمام کتابخانه‌های عمومی شهرستان هستیم.
 رسولی بیان کرد: برای اجرای بهتر برنامه‌های هفته کتاب امسال می توان به مانند سال‌های گذشته با ادارات فرهنگی دیگر شهرستان، تعامل کرد و از تمامی ظرفیت ها استفاده کرد.
همچنین در این جلسه، مسئولین کتابخانه‌های عمومی شهرستان، اجرای برنامه‌هایی را که در هفته کتاب امسال مدنظر دارند اعلام کرده و به برخی از نیازهای کتابخانه‌های تحت نظر خود اشاره کردند.
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 223