1

2
1397/8/13 يكشنبه در استقبال از هفته کتاب صورت گرفت؛ برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی برای کودکان مسئول کتابخانه آیت اله مصطفوی جوزان، از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در استقبال از هفته کتاب، و برای کودکان و نوجوانان عضو این کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، آزاده کولیوند،مسئول کتابخانه آیت اله مصطفوی جوزان، از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در استقبال از هفته کتاب در این کتابخانه خبر داد.
کولیوند در ادامه با اشاره به اینکه با فرارسیدن هفته کتاب ضرورت ایجاد بستری مناسب در استقبال از  این هفته کتاب و ایجاد اشتیاق بیشتر در کودکان و نوجوانان و اعضای کتابخانه حس شد، بیان داشت: طبق برنامه ریزی‌هایی که صورت گرفت با هماهنگی مدارس اقدام به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در این راستا شد.
وی اظهار کرد: از این برنامه‌ها میتوان به برگزاری مسابقه نقاشی اربعین ویژه کودکان ،نشست‌های منسجم کتاب‌خوان با محوریت معرفی کتاب ماه توسط اعضای کتابخانه و اشتراک فکری خوانده‌های خود با اعضا،مسابقه کار دستی با مواد دورریختنی در کتابخانه،آموزش کار با رایانه به اعضا در راستای بهره گیری آسان و جستجوی کتاب اشاره کرد.
کولیوند بیان کرد: یکی از موثرترین راه‌های پرورش قوه خلاقیت و تفکر در کودکان ایجاد عادت به مطالعه است که کتابخانه‌ها با پتانسیل بسیار خوبی که در این زمینه دارند می توانند کمک شایانی به بهبود قوای ذهنی نسل آینده داشته باشند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 233