1

2
1397/8/12 شنبه به مناسب هفته کتاب انجام می شود؛ طرح استقبال از هفته کتاب در کتابخانه پروفسور راستان به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتاب‌خوانی طرح استقبال از این هفته در کتابخانه پروفسور راستان حسین آباد ناظم برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان،  زهرا میرزایی حسین آبادی مسئول کتابخانه پروفسور راستان حسین آباد ناظم، از برگزاری طرح استقبال از هفته کتاب در این کتابخانه خبر داد.
وی افزود:با فرارسیدن آبان ماه رایحه خوش کتاب در فضای عمومی شهرها و روستاها می پیچد و فرصتی مغتنم در راستای پرورش نسلی کتاب‌خوان را برای کتابداران ایجاد می کند، بر این اساس بر آن شدیم که با طرح استقبال از هفته کتاب زمینه را برای این هفته بیشتر مهیا کنیم.
میرزایی به برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی از جمله برگزاری نمایشگاه کتاب در  خصوص اربعین و برگزاری کلاسهای تند خوانی و قصه گویی و جمع خوانی اشاره و بیان کرد:  ایجاد علاقه در کودکان با معرفی کتاب‌های خاص  این گروه سنی و افزایش قدرت خواندن سریع کودکان و درک و تدبر در کتاب‌هایی که در برنامه‌های جمع خوانی که به صورت هفتگی در کتابخانه برگزار می شود از اهداف این برنامه‌ها است.
مسئول کتابخانه پروفسور راستان، تنفس در فضای کتابخانه ها را تنفس در باغی لبریز از گلهای خوشبو و منحصر بفرد دانست و برای تک تک همکاران خود در آستانه هفته کتاب آرزوی موفقیت و سعادت کرد.
تعداد بازديد اين صفحه: 215