1
1397/8/9 چهارشنبه در کتابخانه مرکزی همدان انجام شد؛ بازدید معاون فرهنگی و هنری اداره ارشاد همدان از «باشگاه کتابخوانی کتابخانه مرکزی همدان معاون فرهنگی و هنری اداره ارشاد همدان و مسئول جام باشگاه های استان همدان از باشگاه کتابخوانی کتابخانه مرکزی همدان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، رئیس کتابخانه مرکزی همدن، از بازدید معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد  اسلامی استان به همراه خانم منیژه حیدر پور مسئول جام باشگاه‌های استان همدان از« جام باشگاه کتابخانه مرکزی همدان » خبر داد.
مجید‌فروتن، معاون فرهنگی و هنری اداره  کل فرهنگ و ارشاد  اسلامی استان همدان، در بازدید از فعالیت‌های کتابخوانی اجرا شده در «جام باشگاه کتابخوانی کتابخانه مرکزی» گفت: دومین دوره جام باشگاه کتابخوانی در استان همدان با مشارکت چندین دستگاه فرهنگی، از جمله کتابخانه‌ها، با هدف افزایش سرانه‌ی مطالعه کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است،که امیداوریم با تلاش افزون تری شاهد موفقیت اعضای جام باشگاه‌های همدان در سطح کشور باشیم.
 
فروتن با ابراز خرسندی از توانایی ها و پیشرفت اعضای جام و همچنین فعالیت‌های انجام شده در «جام باشگاه کتابخانه مرکزی» و با قدردانی از اعضاء جام،  بیان کرد:  با تلاش تسهیلگر این جام خانم سیده کبری سپهر سیدزیادی، و مطالعه اعضاء، در سطح استان و کشور باشگاه برتر خواهد شد.
گفتنی است، دومین دوره جام باشگاه کتابخوانی در بخش کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی در حال اجرا است که در دوره‌ی اول جام باشگاه کتابخوانی در استان همدان 3تن از اعضاء و مربی جام باشگاه کتابخانه مرکزی موفق به کسب مقام استانی شدند.
از جمله فعالیت‌های کتابخوانی انجام شده در با شگاه کتابخوانی «کتابخانه مرکزی همدان»، نوشتن نامه توسط اعضای جام به نویسندگان کتاب‌های جام ، خلاصه نویسی کتاب‌های جام ،جمع خوانی کتاب‌های جام و انجام مصاحبه خلاقانه اعضای جام برای معرفی کتاب خوانده شده بود ،در این مصاحبه، یکی از اعضاء گزارشگر و دیگری نقش نویسنده را داشت که با پرسیدن سوالات مختلف درباره کتاب و ارائه پاسخ توسط نویسنده معرفی کاملی از کتاب انجام شد، به دلیل متفاوت بودن این شیوه معرفی کتاب، اعضای جام درک بهتری از کتاب داشتند.
تعداد بازديد اين صفحه: 332