0
1397/8/9 چهارشنبه در آستانه هفته کتاب انجام شد؛ ثبت نام خردسالترین عضو در کتابخانه عمومی کتابدار کتابخانه علامه امینی از ثبت نام خردسال ترین عضو کتابخانه های عمومی همدان در آستانه هفته کتابخوانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مریم هنرجو، کتابدار کتابخانه علامه امینی از ثبت نام خردسالترین عضو کتابخانه‌های عمومی استان در کتابخانه علامه امینی خبر داد.
وی افزود: "ثمینا سلیمان بروجردی "متولد 19 شهریور سال جاری است که والدین کتابخوان این نوزاد از اعضای فعال این کتابخانه هستند در اقدامی نمادین در راستای ترویج فرهنگ مطالعه، نوزاد خود را در کتابخانه ثبت نام کردند.
هنرجو ادامه داد: این حرکت فرهنگی می تواند آغازی بر یک زندگی سرشار از دانستن و تلاش برای کسب دانش و حرکتی نمادین در معرفی کتاب و کتابخانه و جایگاه رفیع آن در زندگی افراد است.
کتابدار کتابخانه علامه امینی از این اقدام خانواده سلیمان بروجردی به عنوان شیرین ترین خاطره دوران کتابداری خود نام برد و افزود: امیدواریم در آستانه هفته کتاب این حرکت نمادین برای همه مردم نهادینه شده و کودکان خود را با کتاب و مطالعه آشنا کنند.
تعداد بازديد اين صفحه: 229