1
1397/8/7 دوشنبه در استقبال از هفته کتاب صورت پذیرفت؛ برنامه‌های متنوع فرهنگی در آغازین روزهای ماه آبان مسئول کتابخانه قهرمان پاک بین آورزمان گفت: در آغاز ماه آبان که ماه کتاب و کتابخوانی است با اطلاع رسانی‌های گسترده به دانش‌آموزان روستا و اعضای کتابخانه اقدام به برگزاری برنامه‌های فرهنگی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی همدان، فریده مالمیر، مسئول کتابخانه قهرمان پاک بین آورزمان شهرستان ملایر، از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در این کتابخانه در استقبال از هفته کتاب خبر داد.
مالمیر بیان داشت: در آغاز ماه آبان که ماه کتاب و کتابخوانی است با اطلاع رسانی‌های گسترده به دانش‌آموزان روستا و اعضای کتابخانه اقدام به برگزاری برنامه‌های مختلفی شد که از آن جمله می‌توان به شاهنامه‌خوانی ویژه گروه سنی کودک اشاره کرد.
مالمیر افزود: با توجه به ضرورت آشنایی کودکان با ادبیات غنی ایران با محوریت کتب کودک کتابخانه اقدام به شاهنامه‌خوانی شد که با استقبال کودکان حاضر در این برنامه مواجه شد و آنها خواستار امانت و مطالعه بیشتر این کتب شدند.
مالمیر در ادامه از جمع خوانی کتاب در بخش کودک خبر داد و افزود: در این برنامه کتاب ابراهیم و اسماعیل توسط کودکان و نوجوانان جمع‌خوانی شد و در حاشیه آن کتابدار کتابخانه اقدام به ارائه توضیحاتی در معرفی هرچه بیشتر داستان زندگی حضرت ابراهیم خلیل الله کرد.
مسئول کتابخانه قهرمان پاک بین آورزمان با اشاره به برگزاری نشست کتابخوان بانوان خانه دار در این کتابخانه بیان کرد: در این روستا بانوان خانه‌دار کتابخانه را به عنوان محلی امن و فرهنگی برای ارتقای دانش زندگی خود می‌دانند و با مطالعه کتاب‌های مورد علاقه خود که بیشتر شامل کتب مذهبی و تربیت فرزند است در زمان‌های از پیش تعیین شده اقدام به اشتراک آموختهای خود با دیگر بانوان می کنند.
تعداد بازديد اين صفحه: 180