3
1397/8/5 شنبه در شهرستان بهار برگزار شد: جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش لالجین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش لالجین در بخشداری شهر لالجین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، معصومه فزونی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش لالجین با حضور علی سلطانی راد، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان بهار، حمید محبی، شهردار لالجین، بیژن اردلانی، سرپرست بخشداری، جواد حسین قلی پور، رئیس شورای اسلامی شهر لالجین و دیگر اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش لالجین خبر داد.
فزونی: رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار، در ابتدای جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آماری شهرستان به مهمترین اقدامات صورت گرفته در شش ماهه اول سال جاری اشاره و از درخشش کتابخانه‌های عمومی در برگزاری مطلوب جشنواره رضوی با همت و تلاش ستودنی کتابداران این شهرستان تجلیل کرد.
فزونی، با تشریج برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی خصوصا برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان، با هدف ایجاد عادت به مطالعه در اقشار مختلف جامعه و معرفی کتاب‌های مفید و کاربردی در تحقق افق این نشست‌ها که همان توسعه رفتار مدنی رشد یافته و رشد دهنده در جامعه است، خواستار برگزاری نشست های کتاب‌خوان ویژه با همکاری و مساعدت مسئولین و دستگاه‌های مرتبط شد.
وی، با عنایت به رویداد بزرگ "همدن 2018" و معرفی شهر جهانی لالجین، ثبت یک رویداد فرهنگی در معرفی این شهر را لازم و ضروری دانست. 
در ادامه علی اکبرسلطانی راد، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان بهار، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات انجام شده توسط کتابخانه‌های عمومی شهرستان، هدف از این نشست‌ها را بهانه‌ای جهت تشویق و ترویج فرهنگ مطالعه دانست.
وی عنوان داشت: علم در کنار تجربه می‌تواند منجر به پیشرفت قابل توجه‌ای در این حوزه شود و خواستار حمایت همه جانبه مسولین در برگزاری برنامه‌های موثر فرهنگی گردید.
تعداد بازديد اين صفحه: 215