2

1
1397/8/1 سه‌شنبه توسط مسئول کتابخانه عمومی قهرمان پاکبین انجام شد: حضور در مدارس و معرفی کتاب و کتابخانه مسئول کتابخانه عمومی قهرمان پاکبین با حضور در مدارس روستای آورزمان به معرفی کتاب و کتابخانه پرداخت.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فریده مالمیر؛ مسئول کتابخانه عمومی قهرمان پاکبین ملایر از حضور در مدارس روستای آورزمان و معرفی کتاب و خدمات کتابخانه قهرمان پاک بین آورزمان خبر داد.
مالمیر بیان داشت: با توجه به آغاز سالتحصیلی و لزوم همراهی کتاب و مطالعات غیر درسی در پیشبرد اهداف آموزشی، با هماهنگی با مدیران مدارس اقدام به بازدید از مدارس و حضور به صورت کلاس به کلاس و معرفی کتاب‌های متنوع شد.
وی ادامه داد: در این جلسات فعالیت‌های کتابخانه عمومی و ضرورت استفاده و بهره‌برداری بیشتر اعضای روستا از شرایط مطلوب کتابخانه برای دانش آموزان تبیین شد.
فریده مالمیر افزود: دنیای جدید با زرق و برق‌های فضای مجازی و اینترنت هنوز نتوانسته جای کتاب را پر کند و خلا کتاب در زندگی همه انسان‌ها حس می‌شود.
مسئول کتابخانه عمومی قهرمان پاکبین، اظهار داشت: این کتابخانه سعی نموده با همراهی کانون بسیج روستا و مدیران مدارس گام‌های خوبی در جهت تشویق و ترغیب جوانان و نوجوانان و زنان خانه‌دار بر دارد.
مسوول کتابخانه قهرمان پاک بین آورزمان در پایان از نوجوانان و جوانان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی یاد کرد و افزود: هر کدام از ما به نوبه خود وظیفه‌ای در ساختن ایرانی آباد و مستقل و پر توان داریم و با مجهز کردن فرزندانمان به سلاح دانش و تفکر، گام‌های موثری در این زمینه می‌توانیم برداریم.
تعداد بازديد اين صفحه: 254