2

1
1397/8/1 سه‌شنبه سید مهدی آخشیک خبر داد: عیادت و دلجویی از بیماران بستری در بخش کودک بیمارستان سید مهدی آخشیک از عیادت و دلجویی از بیماران بستری در بخش کودک بیمارستان مهر ملایر همزمان با هفته ملی کودک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سید مهدی آخشیک؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر از عیادت و دلجویی از کودکان بستری در بخشهای کودک بیمارستان مهر ملایر خبر داد.
آخشیک افزود:در هفته کودک و لزوم تکریم کودکان با هماهنگی با فرمانداری ویژه شهرستان ملایر و حضور باب الله فتحی؛ فرماندار ملایر، زهرا فراهانی؛ مسئول امور بانوان فرمانداری، کریم میرزایی؛ رئیس بیمارستان مهر و محمد کولیوند؛ رئیس شورای اسلامی شهر، کارکنان اداره استاندارد و کتابداران کتابخانه‌های عمومی علامه مجلسی، شهید بهشتی و ولایت، اقدام به عیادت و دلجویی از کودکان بخش‌های کودک بیمارستان مهر ملایر شد.
وی بیان داشت: کودک سمبل پاکی‌ها و مهربانی‌هاست و در هفته کودک تکریم کودکان بیمار از اولویت‌های اداره کتابخانه‌های شهرستان ملایر بود که این دیدار با اهدای گل و کتاب و تبریک هفته ملی کودک همراه بود.
تعداد بازديد اين صفحه: 190