1
1398/2/24 سه‌شنبه کتابدارکتابخانه بصیرت شهر گیان: میز رایانه ویژه برای مسابقه آنلاین جشنواره رضوی در کتابخانه بصیریت گیان تعبیه شد کتابدار کتابخانه بصیرت شهر گیان از نمایش کتب جشنواره رضوی و تهیه محلی برای پویش مجازی شرکت کنندگان و یک دستگاه رایانه ویژه مسابقه آنلاین جشنواره برای استقبال کنندگان جشنواره خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، محمدکاظم ‌زمانی با بیان اینکه فضای کتابخانه بصیرت برای شرکت در جشنواره رضوی مهیا شده است اظهار کرد: در راستای ترغیب شرکت کنندگان به ویژه کودکان فضایی مناسب برای نمایش منابع جشنواره ایجاد شده است.

وی افزود: همچنین یک یارانه ویژه جشنواره در کتابخانه در نظر گرفته شده است تا علاقمندان بتوانند به راحتی در جشنواره رضوی شرکت کنند.

کتابدار کتابخانه بصیرت شهر گیان شهرستان نهاوند  با بیان اینکه صندلی  ویژه  برای پویش مجازی شرکت کنندگان نیز تعبیه شده است تصریح کرد: جشنواره رضوی در سال 98 با شکوه‌تر ازسال‌های گذشته برگزار می‌شود.

 ‌زمانی با بیان اینکه این جشنواره سوالات مردم به ویژه کودکان و نوجوانان  را که درباره ائمه علیه السلام در ذهن شان شکل گرفته پاسخ می‌دهد ادامه داد: منابعی که برای جشنواره در نظر گرفته شده است با ساعت‌ها و ماه‌ها کار کارشناسی انتخاب شده است.

وی نکته مثبت ومهم برگزاری جشنواره رضوی را  دعوت مردم به مطالعه وبه نوعی گسترش فرهنگ کتابخوانی  دانست و افزود: هدف دیگر جشنواره آشنایی مردم با معارف دینی به ویژه  معارف رضوی است.

تعداد بازديد اين صفحه: 128