1
1398/2/24 سه‌شنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی تویسرکان: نمایش‌نامه خوانی از کتاب «قاصدک‌ها» با موضوع دفاع مقدس رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان از برگزاری نمایش‌نامه خوانی از کتاب «قاصدک‌ها» در آستانه سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مهدی کریمی با بیان اینکه این نمایشنامه از مجموعه نمایش نامه‌های دفاع مقدس نوشته عبدالرضا حیاتی انتخاب شده است اظهار کرد: این برنامه فرهنگی با هدف ترویج مطالعه مفید، معرفی سبک‌های مختلف نمایش‌نامه خوانی و آشنایی با دفاع مقدس از نگاه نمایش نامه به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان و کتابخانه عمومی رضی الدین آرتیمانی برنامه ریزی شده است.

وی از حضور دانش آموزان دبیرستان سجادیه و اجرای دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی پروین اعتصامی شهر تویسرکان در این نمایشنامه خوانی خبر داد و افزود: این برنامه فاخر  در محل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی رضی الدین آرتیمانی برگزار شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان تصریح کرد: نمایشنامه همواره به عنوان یکی از آثار فرهنگی مؤثر مطرح بوده است که مورد علاقه بسیاری از اهالی فرهنگ است.

کریمی با بیان اینکه نمایشنامه خوانی همواره در کتابخانه‌های عمومی تویسرکان دنبال می‌شود ادامه داد: اعضای کتابخانه‌های عمومی همواره استقبال خوبی از این نوع برنامه‌ها به عمل می‌آورند.

وی با تأکید بر اینکه آثار فاخری در حوزه دفاع مقدس در قالب نمایشنامه ارائه شده است خاطرنشان کرد: نمایشنامه برای نشان دادن شرایط کشور و مردم در زمان دفاع مقدس و از خودگذشتگی ایثارگران در جبهه‌های نبرد بسیار مؤثر است و تصویری گویا و قابل درک به نسلی نشان می‌دهد که آن زمان را درک نکردند.

تعداد بازديد اين صفحه: 35