2

1
1398/2/23 دوشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر: جشنواره رضوی حرکت روح و روان انسان را در مسیر معنویت تحکیم می‌کند رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی برای انسان تسریع کننده حرکت به سمت تعالی و معنویت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، سیدمهدی آخشیک از برگزاری نخستین جلسه شورای اداری شهرستان  با محوریت نهمین جشنواره رضوی خبر داد.

وی افزود: کتابداران شهرستان ملایر   کار در جشنواره رضوی را به عنوان  حرکت در مسیر تعالی روحی و معنوی خود و جامعه می‌دانند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر تصریح کرد: هر ساله با فرا رسیدن جشنواره رضوی دل‌های همه کتابداران به گنبد طلایی، پنجره فولاد و حرم مقدس هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت گره خورده و با عشق و اشتیاق برنامه‌های این جشنواره را با توسل به آستان مقدس آن امام همام پیش بردهاند.

آخشیک ادامه داد: امسال نیز کتابداران با تلاشی مضاعف و با قلبی آکنده از شوق تنفس در هوای امام هشتم کار را به نتیجه خواهند رساند.

در ادامه  این جلسه که با حضور کارشناس فرهنگی استان و همکاران کتابدار در سالن جلسات اداره کتابخانه ها تشکیل شد، محمد زارعی به تبیین شیوه نامه‌ها و موارد قابل توجه برای شرکت در مسابقات مکتوب و آنلاین پرداخت.

وی همچنین  برگزاری نشست ویژه کتابخوان رضوی  و پویش کتابخوان در بخش بزرگسال و همچنین امکان بهره برداری و استفاده از کتاب‌های مرتبط با خاندان مطهر امام رضا(ع) که در کتابخانه ها موجود است را از جمله تغییرات و امتیازات ویژه جشنواره امسال دانست.
 

تعداد بازديد اين صفحه: 90