122
1398/2/23 دوشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی رزن: منابع جشنواره رضوی در کتابخانه‌های شهرستان رزن در دسترس عموم قرار دارد رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن با تأکید بر اجرای هرجه باشکوه تر جشنواره رضوی در این شهرستان گفت: علاقمندانی که خواهان شرکت در جشنواره رضوی هستند برای دریافت کتاب‌های مسابقه(به صورت امانی) و پاسخ نامه‌ها می توانند به کتابخانه‌های عمومی سراسر شهرستان مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، علی‌اصغر توکلی‌تبار در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان رزن در اردیبهشت 1398 که با محوریت نهمین جشنواره رضوی برگزار شد اظهار کرد: در هشتمین دوره جشنواره رضوی 2 هزار و 543 نفر از شهرستان رزن شرکت کرده بودند.

وی با بیان اینکه جشنواره رضوی بزرگترین مسابقه کتابخوانی و از مهمترین رویداد فرهنگی شهرستان به حساب می‌آید افزود: برگزاری هرچه با شکوه‌تر جشنواره رضوی در سراسر شهرستان رزن مورد تاکید و توجه کتابداران قرار گیرد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رزن با بیان این که بخش ویژه این جشنواره با موضوع سیره حضرت ابن رضا امام جواد علیه السلام  از نقاط قوت این برنامه فرهنگی محسوب می‌شود تصریح کرد: همه رده‌های سنی شامل کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می‌توانند در این جشنواره با مطالعه کتب و راه‌های معرفی شده شرکت کنند.

توکلی‌تبار تأکید کرد: علاقمندان برای دریافت کتاب‌های مسابقه(به صورت امانی) و پاسخ نامه‌ها می توانند به کتابخانه‌های عمومی شهرستان مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه آخرین فرصت ارسال آثار جشنواره رضوی 28 خرداد است ادامه داد:  توزیع منابع جشنواره آغاز شده و فایل پی دی اف  کتاب‌های معرفی شده به صورت رایگان در پایگاه اطلاع رسانی در دسترس همگان قرار دارد.

گفتنی است  علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی https://razavi.iranpl.ir/ مراجعه کنند.

تعداد بازديد اين صفحه: 60