121
1398/2/23 دوشنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی بهار: تکرار حضور پرشور مردم بهار در جشنواره رضوی با جدیت دنبال می‌شود رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال 1398 گفت: حضور هرچه باشکوه‌تر مردم شهرستان بهار در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را با توجه به حضور پرشور و چشم‌گیر مردم این شهرستان در دوره گذشته دنبال می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، «معصومه فزونی» با بیان اینکه جشنواره رضوی یکی از بزرگترین رویداد‌های فرهنگی کشور است اظهار کرد: این جشنواره با هدف  اشاعه و ترویج فرهنگ وسبک زندگی منور رضوی و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی هر ساله برگزار می‌شود.

وی افزود: مجموعه کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار در تلاش هستند تا با  بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در شهرستان و ارتباط و تعامل با مراکز فرهنگی و آموزشی موفق به  جلب مشارکت حداکثری مردم بهار در این جشنواره معنوی شوند.

پیش بینی حضور پررنگ مردم بهار در نهمین جشنواره رضوی

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار با تأکید بر بهره‌گیری از ایده‌های خلاقانه و تاثیرگذار در کتابخانه‌ها  در راستای مشارکت هرچه بهتر مردم در جشنواره رضوی تصریح کرد: پیش‌بینی‌ می‌شود که استقبال پرشور مردم شهرستان در نهمین جشنواره رضوی نیز تکرار شود.

فزونی ادامه داد: درهشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان بهار  بیش از  5 هزار  و 600  نفر  شرکت کردند که نسبت به دوره هفتم  از رشد 103 درصدی برخوردار بود و با کسب بیشترین آمار برندگان در سراسر کشور خوش درخشید.

فزونی خاطرنشان کرد:  امیدواریم با  تلاش و هم افزایی مجموعه همکاران شاهد برگزاری هر چه بهتر و مطلوب این جشنواره در کتابخانه‌های عمومی شهرستان باشیم.

وی در پایان این نشست از همه کتابداران برای  برگزاری پویش بهارمهربانی وجمع آوری کمک‌های مردمی برای استان‌های سیل زده  تقدیر کرد.

تعداد بازديد اين صفحه: 103