2

4

3

1
1398/2/23 دوشنبه جمع خوانی کتاب‌های «درختی که بال درآورد» و «کبوترها و آهوها» در کتابخانه مرکزی همدان سرپرست کتابخانه مرکزی همدان گفت: نشست کتابخوان و جمع خوانی کتاب «درختی که بال درآورد» نوشته «مجید ملامحمدی» و «کبوترها و آهوها» نوشته «احمد میرزاده» از منابع جشنواره رضوی در میان پنج گروه از دانش آموزان مدارس در کتابخانه مرکزی همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، طاهره فضلعلی با اشاره به آغاز نهمین جشنواره رضوی بیان کرد: معرفی منابع جشنواره و جمع خوانی آن‌ها در کتابخانه مرکزی همدان آغاز شده است.

وی اظهار کرد: نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، با معرفی ۱۲ کتاب توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

سرپرست کتابخانه مرکزی استان همدان افزود: کتابخانه مرکزی با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با فرهنگ و سیره اهل‌بیت(ع) برنامه‌های متنوعی را آغاز کرده است که تا پایان جشنواره ادامه دارد.

وی در تشریح اقدامات کتابخانه مرکزی در راستای برگزاری جشنواره رضوی خاطرنشان کرد: تاکنون برنامه‌هایی چون برپایی نمایشگاه کتاب و معرفی کتب منتخب نهمین جشنواره رضوی، نشست کتابخوان و جمع خوانی کتاب «درختی که بال درآورد» نوشته «مجید ملأمحمدی» و «کبوترها و آهوها» نوشته «احمد میرزاده» در میان پنج گروه از دانش آموزان مدارس، معرفی و تبلیغ جشنواره رضوی در مدارس توسط کتابداران، بروز رسانی وبلاگ کتابخانه و اطلاع‌رسانی در پیج اینستاگرام کتابخانه مرکزی انجام‌شده است.

تعداد بازديد اين صفحه: 61