1
1398/1/17 شنبه مسئول کتابخانه علامه امینی ملایر خبر داد؛ کتابخانه علامه امینی با طرح «نوروز با کتاب» به استقبال بهار رفت پرند آزرم مسئول کتابخانه علامه‌امینی ملایر از برگزاری طرح نوروز با کتاب در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پرند آزرم مسئول کتابخانه علامه‌امینی ملایر از برگزاری طرح نوروز با کتاب در این کتابخانه خبر داد.

آزرم بیان داشت: در راستای ایجاد شورونشاط بهاری در کتابخانه اقدام به برگزاری طرح نوروز با کتاب در بین اعضای فعال، مادران و زنان خانه‌دار، کودکان، نوجوانان و دانش آموزان علاقه‌مند شد.

 وی افزود: در این طرح که از پایان اسفندماه تا پایان فروردین‌ماه سال جاری برگزار می‌شود، اعضا اقدام به امانت کتاب‌های معرفی‌شده نموده و نسبت به گروه سنی و توانایی‌های شخصی اقدام به معرفی و خلاصه‌نویسی و نقاشی از کتاب خوانده‌شده خود در این ایام می‌نمایند.

مسئول کتابخانه علامه امینی ملایر همچنین از اجرای هفت‌سین نوروزی کتاب در این کتابخانه خبر داد و افزود: هرسال با فرارسیدن بهار طبیعت ایرانیان با سفره هفت‌سین به استقبال بهار می‌روند و امسال در این کتابخانه در کنار سفره‌ هفت‌سین؛ هفت‌سین کتاب هم در قفسه‌های کتابخانه اجرا شد که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

تعداد بازديد اين صفحه: 131