1
1398/1/1 پنجشنبه به مناسبت فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت صورت گرفت؛ پیام تبریک دکتر عاطفه زارعی به همکاران اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به مناسبت فرارسیدن سال نو پیام تبریکی خطاب به کتابداران و جامعه کتابداری صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ دکتر عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به مناسبت فرارسیدن سال نو پیام تبریکی خطاب به کتابداران و جامعه کتابداری صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

با بهار آغازی دیگر شروع می‌شود...

خداوند با ابلاغ دوباره بهار به طبیعت، امید را به آدمی متذکر می‌شود تا اشرف مخلوقاتش بداند، یگانه پناه و امیدش همواره پس از هر سختی، آسانی برای او قرار داده است.

و بهار، فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن است. نوروز پیام روشن امید است، امید همان نام دیگر خداوند، نهفته در دل انسان که گاه و بیگاه می‌خواندش و پاسخی بی‌درنگ می‌گیرد.

فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز فصل بهار و شکوفایی را به همکاران اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان تبریک عرض می‌نمایم. در سال ۹۷، با همکاری و همدلی همکاران در توسعه فرهنگی استان قدم‌هایی برداشته شد که باعث افتخار و بالندگی اداره‌کل گردید، امید است در سال ۹۸ «بهار کتابخانه‌های عمومی استان» با همکاری، همراهی و همیاری شما عزیزان، در راستای توسعه کیفی و کمی فرهنگی و پر کردن شکاف خدماتی کتابخانه با نیازهای جامعه رقم‌زده شود و از خداوند متعال «بهاری جاودان و احسن الحال» را برای همگان آرزومندم.

سال آینده، بدون تردید در کنار یکدیگر، تجربیات موفقی در رفتار مطالعاتی جامعه به دست خواهیم‌آورد و بر دستاوردهای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان می‌افزاییم تا برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار دیار «همه دانا» رقم زنیم.

در پایان، ضمن تبریک نوروز، از درگاه خداوند متعال سالی همراه با موفقیت، سلامتی و شادی برای یکایک همکاران عزیز و خانواده‌هایشان آرزو می‌کنم.

دکتر عاطفه زارعی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان

تعداد بازديد اين صفحه: 191