4

23

3

1
1397/11/21 يكشنبه در کتابخانه عمومی شهید حیدری برگزار شد جشن به پرواز درآوردن 40 بادبادک توسط دانش آموزان با توجه به فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی،مسابقه پیام آزادی (جشن به پرواز درآوردن 40 بادبادک توسط دانش آموزان) در کتابخانه عمومی شهید حیدری برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، رقیه قربانی مسئول کتابخانه عمومی شهید‍‌‌حیدری، از برگزاری مسابقه پیام آزادی در کتابخانه شهید‌حیدری خبر داد.

مسئول کتابخانه عمومی شهید‌حیدری اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، در جهت گرامیداشت آن واقعه مهم و آشنایی کودکان و نوجوانان با محیط و فعالیت‌های کتابخانه بر آن شدیم، با برگزاری مسابقه پیام آزادی (جشن به پرواز درآوردن 40 بادبادک توسط دانش آموزان) نقش کوچکی در یادآوری این مناسبت ایفا کنیم.

قربانی گفت: پس از تبریک ایام دهه فجر و توضیحات مختصری درباره کارکردهای کتابخانه ، بخش کودک و انجام فعالیت‌های فرهنگی به دانش آموزان، میهمانان به ساختن کاردستی‌های خود به شکل بادبادک که با نمادی از پرچم یا پیام‌های انقلابی تزئین شده بود، مشغول شدند.

وی بیان داشت: دانش آموزان پس از ساخت بادبادک‌ها با حضور در پارک مجاور کتابخانه، بادبادک‌هایشان را به پرواز درآوردند. استقبال و شادی بچه‌ها و شورانگیز بودن برنامه در این هوای سرد زمستانی یادآور بهار دل‌ها در بهمن‌ماه سال 57 بود. مراسم با اهدای جوایز به برگزیدگان و انجام پذیرایی به پایان رسید.
تعداد بازديد اين صفحه: 80