1

2
1397/11/17 چهارشنبه بازدید فرماندارکبودراهنگ از غرفه عملکرد 40 ساله کتابخانه‌های عمومی حجت‌الله مهدوی فرماندار شهرستان کبودرآهنگ، از غرفه عملکرد کتابخانه‌های عمومی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، حجت‌الله مهدوی فرماندار شهرستان کبودرآهنگ ضمن بازدید از غرفه عملکرد کتابخانه‌های عمومی شهرستان عنوان‌کرد: باید ضمن ترویج موضوع کتابخوانی در جامعه شرایط ورود مردم به کتابخانه‌های عمومی تسهیل گردد.

وی با اشاره به نیاز اطلاع‌رسانی شفاف فعالیت‌ها و عملکرد ادارات به مردم، دهه فجر را فرصت مغتنمی برای ارائه گزارش خدمات به مردم بیان نمود.

در حاشیه بازدید مسئولین شهرستان، سید جواد معینی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودرآهنگ ضمن اشاره به احداث 10 باب کتابخانه عمومی بعد از انقلاب اسلامی در این شهرستان، افزود: در کتابخانه‌های عمومی نهادی و مشارکتی شهرستان کبودرآهنگ در حال حاضر 8222 نفر عضو می باشند که 52/6 درصد جمعیت شهرستان را شامل می‌شود، که این تعداد قبل از انقلاب مجموعاً 150 نفر بوده است.

وی ادامه داد: آمار منابع در کتابخانه‌های عمومی نهادی و مشارکتی شهرستان در حال حاضر بیش از 120242 جلد کتاب است که این تعداد قبل از انقلاب 5000 جلد گزارش شده است.

معینی افزود: زیربنای کتابخانه‌های شهرستان کبودرآهنگ بیش از 3756 مترمربع است که این مقدار قبل از انقلاب 150 مترمربع بوده است.

تعداد بازديد اين صفحه: 104