1
1397/11/17 چهارشنبه توسط امام جمعه و فرماندار شهرستان اسدآباد صورت پذیرفت به صدا درآمدن زنگ انقلاب و بازدید از نمایشگاه کتاب انقلاب اسلامی امام‌جمعه شهرستان اسدآباد و کریم حمیدوند فرماندار این شهرستان با حضور در مدرسه حضرت زینب (س) یکی از مدارس هدف کتابخانه عمومی در مراسم زنگ انقلاب شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، حضرت حجت الاسلام سید‌ موسی حسینی‌مجد امام‌جمعه شهرستان اسدآباد و کریم حمیدوند فرماندار این شهرستان با حضور در مدرسه حضرت زینب (س) یکی از مدارس هدف کتابخانه عمومی در مراسم زنگ انقلاب شرکت نمودند.

امام‌جمعه اسدآباد در مراسم زنگ انقلاب دبیرستان حضرت زینب (س) اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما از حضرت زهرا (س) و فرزندان زهرا بوده و حضرت زهرا (س) محور امامت و ولایت است.

حجت‌الاسلام سید موسی‌ حسینی‌مجد بابیان اینکه ولایت به انقلاب اسلامی ابهت داده و ولایت انقلاب از کوثر و سیدالشهدا است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی راه و روش سعادت را باز کرد و در بعد تقویتی، عرفان اسلامی، معنویت، حجاب و آزادگی به برکت انقلاب، امروز ذره‌ای مانع وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه در انقلاب اسلامی راه ارتقاع تحصیلات در تمامی رشته‌ها بازشده، افزود: دانش آموزان دختر شهرستان با حفظ صداقت، حجاب، معنویت،  با احساس مسئولیت به دیار خود باید بتوانند نیازهای این شهر را درزمینه پزشک بانوان مرتفع کنند.

در ادامه این مراسم امام‌جمعه، فرماندار و رؤسای دستگاه‌های اجرایی شهرستان با حضور در نمایشگاه کتاب انقلاب اسلامی که در محل مجتمع خلیج‌فارس با همکاری آموزش‌وپرورش و اداره کتابخانه‌های عمومی برگزار شد بازدید نمودند.
تعداد بازديد اين صفحه: 79