مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان خبر داد: مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا 15 تیرماه تمدید شد مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان از تمدید مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا 15 تیرماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مبنای اصلی جشنواره کتابخوانی رضوی ترویج کتاب و کتابخوانی مبتنی بر سیره ائمه اطهار و حضرت امام رضا (ع) است اظهار کرد: به همین دلیل است که مجموعه کتابخانه‌های عمومی در سراسر کشور به اجرای این برنامه به‌صورت گسترده پرداخته است.

وی با تأکید بر اینکه این جشنواره کتابخوانی با استقبال مطلوب مردم مواجه شده است افزود: آخرین فرصتی که برای شرکت در این جشنواره در نظر گرفته‌شده بود، 28 خردادماه بود که به دلیل درخواست مکرر کتابداران، اعضای کتابخانه‌ها و برخی دستگاه‌های شرکت‌کننده در جشنواره، دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی مهلت شرکت در این جشنواره را تمدید کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان تأکید کرد: بخش الکترونیک جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۱۵ تیرماه تمدیدشده و پس‌ازاین تاریخ سامانه جشنواره به‌صورت خودکار غیرفعال خواهد شد.

وی با بیان اینکه آخرین فرصت تحویل آثار مکتوب نیز تا 10 تیرماه است گفت: ازآنجاکه فرایند تصحیح آثار روندی خاص داشته طبیعتاً به آثار مکتوبی که پس از 10 تیرماه به دست دبیرخانه برسد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان اضافه کرد: فایل‌های الکترونیکی کتاب در دسترس همگان به‌صورت رایگان قرار دارد و علاقه‌مندان برای دریافت فایل کتاب‌ها می‌توانند به آدرس www.razavi.iranpl.ir مراجعه و یا برای دریافت امانی کتاب‌های مسابقه به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان مراجعه کنند.

 [PageVisit]