1398/12/26 دوشنبه #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم ۸ راهی برای رسیدن به معشوق/اهالی «هتل گمو» در دفاع مقدس شما را دعوت می‌کنیم به یک پویش، «#خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم»؛ در اینجا با کتاب جذاب «هتل گمو» گریزی به عشق‌های دوران جنگ تحمیلی می‌زنیم.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، این روزها و با وجود موجود ریزی به نام «کرونا» بهترین کار خانه ماندن است و شیرین‌ترین کار در خانه هم کتاب خواندن.

به همین منظور اداره کل کتابخانه‌های عمومی استانبا همکاری خبرگزاری فارس هر روز برای شما کتابی معرفی خواهد کرد تا کمی اوقات فراغت شما را پر کند.

کمی از کتاب را هم برای شما خواهیم خواند البته به اندازه‌ای که حقوق مولف و ناشر حفظ شود. اینجا شما را دعوت می‌کنیم برای یک پویش، #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم، عکس‌های خود را نیز به اینستاگرام خبرگزاری فارس به آدرس farshamedan و یا اینستاگرام اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به آدرس hamedan_public_libraries ارسال کنید.

 

هتل گمو

هتلی در خط مقدم

شهریار عباسی، در رمان زیبای «هتل‌گمو» که نشر دوست‌داشتنی «مرکز» آن را چاپ کرده است، از تجارب حضورش در جبهه‌های جنگ تحمیلی عراق علیه ایران می‌گوید او عاشقانه‌های خود و همرزمانش را روایت می‌کند و با زبانی گویا، زیبایی‌های همدلی زمان جنگ تحمیلی را بازگو می‌کند.

نویسند سال‌ پایانی جنگ داوطلبانه وارد جبهه‌ها می‌شود و همین کافی است که او نیز با رنگ و بوی جبهه عجین شود. رمان او بوی زندگی می‌دهد در حالی که از جنگ سخن می‌گوید. صفحه‌های اولیه این رمان کافی است که خواننده را مجذوب کند تا بدون توقف تا پایان داستان برود

خوانش بخشی از کتاب با صدای «حسن عرفانی‌مقدم» معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان برای تقویت پویش #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم.
http://fna.ir/dfkp9q

 [PageVisit]