1398/12/20 سه‌شنبه #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم رهایی از سرطان/ غیرممکن وجود ندارد شما را دعوت می‌کنیم برای یک پویش، «#خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم»؛ در اینجا با کتاب «رهایی از سرطان» سری به تحقق غیر ممکن‌ها می‌زنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، این روزها و با وجود موجود ریزی به نام «کرونا» بهترین کار خانه ماندن است و شیرین‌ترین کار در خانه هم کتاب خواندن، به همین منظور اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با همکاری خبرگزاری فارس، هر روز برای شما کتابی معرفی خواهد کرد تا کمی اوقات فراغت شما را پر کند.

به همین منظور خبرگزاری فارس با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان، هر روز برای شما کتابی معرفی خواهد کرد تا کمی اوقات فراغت شما را پر کند.

کمی از کتاب را هم برای شما خواهیم خواند البته به اندازه‌ای که حقوق مولف و ناشر حفظ شود. اینجا شما را دعوت می‌کنیم برای یک پویش، #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم، عکس‌های خود را نیز به اینستاگرام خبرگزاری فارس به آدرس farshamedan و یا اینستاگرام اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به آدرس hamedan_public_libraries ارسال کنید.

با سومین کتاب ما همراه شوید، در انتها بخشی از آن را برای شما می‌خوانیم:

هر غیرممکن با اتکا به خداوند ممکن می‌شود

رهایی از سرطان را یک پزشک ننوشته است، بلکه کسی آن را نوشته که دکتر پس از معاینه حداکثر زندگی او را سه ماه پیش بینی کرده بود. حالا ریچارد بلاک از تجربه خود و اینکه چگونه از سرطان رهایی یافته است می‌گوید.

این کتاب علاوه بر مقدمه از ۱۴ فصل تشکیل شده است و سعی می‌کند باورهای عامیانه نادرست نسبت به سرطان را تصحیح کند.

این کتاب قرار است به خواننده بیاموزد چگونه به جنگ سرطان برود. با این شعار که محکم بماند، به دکتر و خودتان اعتماد کنید و به خودتان شانس رهایی از سرطان را بدهید.

نویسنده برای پر کردن خلأهای احتمالی علمی کتاب از برخی پزشکان متخصص در زمینه روانشناسی و سرطان‌شناسی استفاده کرده است.

کتاب رهایی از سرطان توسط انتشارات معین و با ترجمه دکتر فرشید اربابی منتشر شده است.
برای شنیدن گوشه ای از این داستان از لینک زیر استفاده بفرمایید.
http://fna.ir/dfj7gh

خوانش بخشی از کتاب با صدای «الهام نظری‌منظور» مسؤول و کتابدار کتابخانه فرهنگسرای کسب و کار ولایت همدان.

 [PageVisit]