1398/12/20 سه‌شنبه #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم «رویای نیمه شب»/ عاشقانه‌ای دلچسب شما را دعوت می‌کنیم برای یک پویش، «#خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم»؛ در اینجا با کتاب «رویای نیمه شب» شما را به سفری عاشقانه می‌بریم و از عشق می‌گوییم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، این روزها و با وجود موجود ریزی به نام «کرونا» بهترین کار خانه ماندن است و شیرین‌ترین کار در خانه هم کتاب خواندن، به همین منظور اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با همکاری خبرگزاری فارس، هر روز برای شما کتابی معرفی خواهد کرد تا کمی اوقات فراغت شما را پر کند.

کمی از کتاب را هم برای شما خواهیم خواند البته به اندازه‌ای که حقوق مولف و ناشر حفظ شود. اینجا شما را دعوت می‌کنیم برای یک پویش، #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم، عکس‌های خود را نیز به اینستاگرام خبرگزاری فارس به آدرس farshamedan و یا اینستاگرام اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به آدرس hamedan_public_libraries ارسال کنید.

با دومین کتاب ما همراه شوید، در انتها بخشی از آن را برای شما می‌خوانیم:

حکایت دلدادگی

«رویای نیمه شب» را مظفر سالاری روحانی اهل یزد به نگارش درآورده است. سالاری از عشق هاشم یک پسر سنی به دختری شیعه می‌گوید و از موانعی که این میان عاشق و معشوق باید از آن عبور کنند، سخن به میان می‌آورد. ابونعیم زرگر بزرگ سنی مذهب کفالت هاشم را بر عهده دارد. او دوستی به نام ابوراجح حمامی که عاشق واقعی اهل بیت(ع) است، دارد. ریحانه نیز دختر همین دوستدار اهل بیت(ع) است. هاشم، عاشق ریحانه می‌شود اما برای ابراز عشق خود می‌ترسد چراکه فاصله مذهبی بین آن‌ها وجود دارد اما همین مسأله داستان را پیش می‌برد.

سالاری با این کتاب در راه پیوند هرچه بیشتر شیعیان و سنیان گام برمی‌دارد و استقبال مخاطبان نیز نشان می‌دهد که او توانسته در این راه موفق باشد به طوری که این کتاب تاکنون بارها تجدید چاپ شده است. عشق و معجزه اساس رویای نیمه شب را تشکیل می‌دهد و مذهب مسأله اساسی آن است.

این کتاب توسط انتشارات کتابستان معرفت در ۲۷۸ صفحه منتشر شده است.
برای شنیدن گوشه ای از این داستان از لینک زیر استفاده بفرمایید.

http://fna.ir/dfj06q

 [PageVisit]