1398/11/29 سه‌شنبه در شهرستان بهار برگزار شد: دیدار مسئولان استانی و شهرستانی با خانواده شهید مهدی فریدونی عضو شاهد کتابخانه عمومی شهید باهنر معاون سیاسی امنیتی استاندار و فرماندار هرستان بهار با خانواده شهید مهدی فریدونی عضو شاهد کتابخانه عمومی شهید باهنر به مناسبت دهه مبارک فجر دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، معصومه فزونی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهار از دیدار با خانواده شهید مهدی فریدونی از اعضا شاهد کتابخانه عمومی شهید باهنر بهار به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مصطفی آزاد بخت معاون سیاسی امنیتی استاندار، احسان قنبری فرماندار شهرستان بهار و محمدرضا یاری شهردار شهر بهار خبر داد.

مصطفی آزاد بخت، معاون سیاسی امنیتی استاندار در این دیدار اظهار کرد: همه ما به شهدا مدیونیم چراکه شهدا با بینش و شناخت عمیق و گذشتن از جان خویش چراغ راه آینده را برای ملت ایران روشن کردند.

وی افزود: اخلاص و عمل به تکلیف الهی از ویژگی‌های بارز شهدا است و انشاءا... همه ما با اخلاص در پاسداشت آرمان‌های شهدا و اعتلای کشور عزیزمان تلاش نماییم.

در این دیدار خانواده معظم شهید ضمن ابراز خرسندی و خیرمقدم خاطراتی از این شهید بزرگوار نقل کردند.

شهید مهدی فریدونی متولد سال 1342 و از فرماندهان دفاع مقدس و از اعضای فعال کتابخانه شهید باهنر بهار بود.

 کتابی با عنوان "خاک‌ریز مجنون" درباره این شهید والامقام نگاشته شده است. این کتاب در دو فصل به بیان سیره عملی شهیدان مهدی فریدونی و حاج محمدرحیمی در دوران دفاع مقدس از زبان خانواده وهم رزمان این شهیدان می‌پردازد. پاسدار شهید مهدی فریدونی در سن 23 سالگی در تاریخ 20 شهریورماه 65 در جزیره مجنون به فیض شهادت نائل آمد.

 در پایان با اهدای لوح تقدیر از مقام شامخ خانواده محترم شهید فریدونی توسط معاون سیاسی امنیتی و فرماندار شهرستان تقدیر به عمل آمد.

 [PageVisit]