1398/11/28 دوشنبه مسئول کتابخانه عمومی اعتمادیه همدان: جشن فجر با محوریت کتاب در کتابخانه اعتمادیه همدان برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی اعتمادیه همدان گفت: برنامه‌های متنوع فرهنگی به مناسبت ایام دهه فجر در کتابخانه عمومی اعتمادیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، فاطمه رستگاری؛ مسئول کتابخانه عمومی اعتمادیه با اشاره به برگزاری نشست‌های کتابخوان با موضوع انقلاب اسلامی و شخصیت‌های انقلابی با حضور اعضای باشگاه کتابخوانی، اظهار کرد: این برنامه با هدف آشنایی و شناخت شخصیت‌های انقلابی و چگونگی شکل‌گیری انقلاب صورت برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم رونمایی و جشن امضا از کتاب"خودکامگی و خودکامگان در تاریخ ایران با موضوع تاریخ ایران به مناسبت این ایام گفت: این مراسم با حضور نویسنده اثر، استاد تاریخ و اعضای فعال کتابخانه و همچنین نشست کتابخوان با موضوع تاریخ و جشن امضا نیز برگزار شد.

مسئول کتابخانه عمومی اعتمادیه همدان همچنین به برپایی نمایشگاه کتاب‌های انقلاب اشاره کرد و افزود: مسابقه نقاشی و برگزاری جشن انقلاب ازجمله برنامه‌های دیگر این کتابخانه در ایام دهه مبارک فجر بوده است.

 [PageVisit]