1398/11/28 دوشنبه مسئول کتابخانه‌های شهید صادق ترکاشوند و علامه جعفری خبر داد: اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در دهه مبارک فجر مسئول کتابخانه‌های شهید صادق ترکاشوند روستای ناز ول و علامه جعفری روستای کهکدان از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در این دو کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، اشرف واحدیان، مسئول کتابخانه‌های شهید صادق ترکاشوند روستای ناز ول و علامه جعفری روستای کهکدان اظهار کرد: در ایام ا... دهه فجر و هم‌زمان با ایام شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی برنامه‌هایی متفاوت در کتابخانه‌ها برگزار شد.

 وی افزود: برنامه‌هایی چون نشست کتابخوان، مسابقه امربه‌معروف و نهی از منکر، نمایشگاه تازه‌های کتاب و کتاب‌های انقلاب اسلامی موجود در کتابخانه‌ها، فضاسازی کتابخانه‌ها، مسابقات انشانویسی، نقاشی و جشن انقلاب با حضور اعضای هر دو کتابخانه برگزار شد.

مسئول کتابخانه‌های شهید صادق ترکاشوند روستای ناز ول و علامه جعفری روستای کهکدان برگزاری برنامه‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر با حال و هوای شهادت شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی را ادای دینی کوچک به مقام شامخ این شهید والامقام دانست و افزود: شهید سلیمانی عمری را با جهاد، مبارزه و استکبارستیزی در کنار ولایتمداری، اخلاص و تواضع مثال‌زدنی برای این آب‌وخاک مقدس گذراند و کمترین کار ما معرفی و بسط اندیشه‌های والا و آسمانی این شهید به نسل حاضر و انتقال به نسل‌های آینده دانست.

 [PageVisit]