1398/11/28 دوشنبه مسئول کتابخانه کریم‌خان زند روستای پیروز: برنامه‌های دهه فجر امسال باشکوه و متفاوت در کتابخانه برگزار شد مسئول کتابخانه کریم‌خان زند روستای پیروز شهرستان ملایر از برگزاری متفاوت برنامه‌های دهه فجر امسال در این کتابخانه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ ابوذر شجاعی مسئول کتابخانه کریم‌خان زند اظهار کرد: امسال با توجه به شهادت سردار دل‌ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برنامه‌های ایام ا... دهه فجر با رنگ و بویی متفاوت و با حال و هوای این سردار بزرگ و شجاع برگزار شد.

وی از اجرای تئاتر، دکلمه، سرود، نمایشگاه کتاب و نشست کتابخوان در این کتابخانه خبر داد و افزود: این برنامه‌ها با استقبال اعضای کودک و نوجوان و با همراهی و حضور والدین در کتابخانه انجام شد و محافل بسیار خوبی در راستای تبیین شخصیت و سبک زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی و تأکید بر نکات برجسته زندگی و شخصیت ایشان که همانا ولایت مداری و خلوص در اعمال و گفتار ایشان بود ایجاد شد.

مسئول کتابخانه کریم‌خان زند روستای پیروز شهرستان ملایر از اهدای کتاب در این دهه توسط خیرین این روستا به‌عنوان یک اقدام درخور تقدیر و شایسته از سوی مردم فرهنگ دوست این خطه یادکرد.

 [PageVisit]