1398/11/28 دوشنبه مسئول کتابخانه توحید سامن مراسم عقیق سرخ در اربعین شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد مسئول کتابخانه توحید سامن از برگزاری مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان عقیق سرخ در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، جلال اصلاحی مسئول کتابخانه توحید سامن اظهار کرد: در اربعین شهادت مظلومانه و جانسوز سردار دلها شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم نوا با دل‌های همه آزادگان جهان مراسمی با حضور اقشار مختلف مردم سامن در سالن آمفی تئاتر کتابخانه توحید سامن برگزار شد.

وی  افزود:در این مراسم که با حضور امام جمعه شهر سامن، بخشدار ، روسای ادارات سامن و رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر برگزار شد.

 مسئول کتابخانه توحید سامن همچنین به حضور شعرای انجمن ادبی شهرستان در این جلسه اشاره کرد و اظهار داشت: تعدادی از شعرای حاضر در جلسه در ادامه به قرائت اشعار خود در مورد شخصیت حاج قاسم سلیمانی و شهدا پرداختند.

 حجت الاسلام طالب ترکاشوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طی سخنانی با زنده نگاه داشتن یاد سردار سلیمانی به تبیین مقاومت مدافعان حرم در سوریه پرداخته و از همه حاضرین در جلسه خواستند تا یاد و خاطره شهدا را همیشه زنده نگاه دارند.

 [PageVisit]